2014. február 25., kedd


                                                                         A történt
Violetta Castillo (Martina Stoessel) egy tehetséges tini lány, aki visszatér szülővárosába, Buenos Aires-be, miután néhány évet Európában töltött. Régi-új otthonában hűséges barátokra lel, rátalál az igaz szerelem, felfedezi a zene iránti rajongását, miközben megküzd a felnőtté válás nehézségeivel és fájdalmaival.
Violettát csodálatos hanggal ajándékozta meg a sors, de ő erről mit sem sejt.  Tehetségét édesanyjától, a híres musical színésztől örökölte, aki egy tragikus autóbalesetben elhunyt, mikor Violetta még gyerek volt. Édesapja Germán (Diego Ramos – Vadangyal, Híresek és Gazdagok, Végtelen nyár), sikeres üzletember, aki bár szigorú és mindentől túlságosan óvja a lányát, nagyon szereti őt. Éppen ezért titkolja Violetta előtt művész édesanyja történetét, mert attól tart, lánya is ugyanarra a sorsra jut. Pontosan tudja, hogy lánya tehetséges, ezért zongorára járatja, de az énekléstől és a színház világától igyekszik távol tartani. Germán azt gondolja, ha már-már elszigetelten neveli lányát a házában, minden luxussal körülvéve, távol tudja tartani az általa veszélyesnek gondolt művészvilágtólAmikor azonban Violetta visszatér Buenos Airesbe, élete fenekestül felfordul. Angie, az új nevelőnője segítségével belép a Stúdió 21 nevű, exkluzív és neves Művészeti Akadémiába, ahol a legtehetségesebb fiatal művészek tanulnak. Szenvedélyévé válik a zene, először lel igaz barátokra, többek között Tomásra és Leóra, akik ugyan szöges ellentétei egymásnak, mégis mindkettőjük iránt érezni kezd valamit. És a kalandos bonyodalmak csak ekkor kezdődnek…
A Disney Csatorna új sorozata egyszerre drámai, vicces, romantikus, mindemellett pedig különleges és erős zenei produkció is, amelyben Argentinból, Brazíliából, Olaszországból, Mexikóból és Spanyolországból érkező tehetséges színészek kaptak szerepet
Európa-szerte rekordokat döntő a premier
A Disney Csatorna első európai és latin-amerikai koprodukciójaként gyártott sorozat Olaszországban a Disney Csatorna történetének legnézettebb sorozatpremierjét produkálta. A vadonatúj szappanopera premierje 2012. május 14-én összesen 279.700 embert ültetett a televízió képernyők elé, többek között 159.100 4 és 14 év közötti gyereket, ezzel pedig az olasz Disney Csatorna legnézettebb sorozatpremierje lett.
Violetta nem csak Olaszországban, hanem Lengyelországban és Romániában is nézettségi rekordokat döntött, de hatalmas sikert aratott Törökországban, Spanyolországban, Franciaországban és Dél-Afrikában is.
A korábbi Disney Csatorna telenovella premierekhez képest az átlagos nézettségi arány jelentősen nőtt. A sikert tükrözi az is, hogy az online nézők valamint a Violetta Facebook oldalt kedvelők száma is háromszorosára nőtt.
A sorozatot eddig 22 millió néző követte figyelemmel Európa-szerte, és szinte azonnal a tini lányok és gyerekek első számú kedvencévé vált.

Violetta egy tini, akinek
fogalma sincs különleges zenei adottságairól. Tehetségét édesanyjától örökölte, aki híres énekesnő volt, de tragikus balesetben vesztette életét, mikor Violetta még kicsi volt.
Germán, Violetta édesapja, nagyon sikeres üzletember, és nagyon szereti kislányát, azonban túl szigorú és védelmező vele szemben. Szomorúságától elvakítva, az édesapa titokban tartja Violetta édesanyjának múltját és sorsát, attól tartva hogy, lánya az édesanya nyomdokaiba léphet.

A baleset után Violetta és édesapja Madridba költöztek, ahol az édesapa felnevelte kislányát, de nem hagyta őt barátkozni a
többi hasonló korú gyerekkel. Germán tudatában van Violetta zenei adottságainak, és támogatja őt, zongoraórára járatja, de távol tartja az énekléstől és a színészettől.
Azonban minden megváltozik, amikor hazatérnek Buenos Aires-be. Violetta ismét elkezd zongoraórákra járni a Studio 21-be, egy híres zeneiskolába. Itt megismerkedik Angie-vel, új tanárnőjével és nevelőnőjével, aki segíti őt tehetségének fejlesztésében. Továbbá, megismerkedik azokkal is, akik a későbbiekben támogatják a tanulásban.
Így ismeri meg Violetta Tomást és Leónt, a két, ellentétes személyiségű srácot, akik az ő szívéért küzdenek.
Violetta egy tini, akinek fogalma sincs különleges zenei adottságairól. Tehetségét édesanyjától örökölte, aki híres énekesnő volt, de tragikus balesetben vesztette életét, mikor Violetta még kicsi volt. Germán, Violetta édesapja, nagyon sikeres üzletember, és nagyon szereti kislányát, azonban túl szigorú és védelmező vele szemben. Szomorúságától elvakítva, az édesapa titokban tartja Violetta édesanyjának múltját és sorsát, attól tartva hogy, lánya az édesanya nyomdokaiba léphet. A baleset után Violetta és édesapja Madridba költöztek, ahol az édesapa felnevelte kislányát, de nem hagyta őt barátkozni a többi hasonló korú gyerekkel. Germán tudatában van Violetta zenei adottságainak, és támogatja őt, zongoraórára járatja, de távol tartja az énekléstől és a színészettől. Azonban minden megváltozik, amikor hazatérnek Buenos Aires-be. Violetta ismét elkezd zongoraórákra járni a Studio 21-be, egy híres zeneiskolába. Itt megismerkedik Angie-vel, új tanárnőjével és nevelőnőjével, aki segíti őt tehetségének fejlesztésében. Továbbá, megismerkedik azokkal is, akik a későbbiekben támogatják a tanulásban. Így ismeri meg Violetta Tomást és Leónt, a két, ellentétes személyiségű srácot, akik az ő szívéért küzdenek.

2014. február 23., vasárnap

Jade berontott Vilu szobájába és ezt mondta:
-Jajj Vilu mért lógatod az orrod? Csak nem azért mert szőrnyű a sminked nincs ízlésed és mindig lábalatt vagy? Vagy azért mert German leszidott? Jogosan szidott le! Ne menj el az engedélye nélkül te kis taknyos! Szerintem le se gyere vacsorázni mivel apád nem fogadna jó szívvel!-mondta Jade.
Azzal kirohant az ajtón és lement. Vilu csak nézett. Becsukta a naplóját elővette a telefonját és felhívta Tomas-t!
-Szia Tomas! Sajnálom hogy apukán leszidott de ő már csak ilyen. Gyere a házunk elé olyan 5 perc múlva!
-De ilyen későn? És ha apukád észrevesz?-kérdezte Tomas.
-Nem fog észrevenni! Csak gyere!
Azzal letette a telefont és kisurrant a házból. Leon éppen Violettáékhoz akart menni és oda is ment.
-Szia édesem!-köszöntötte Leon.
-Szia! Leon mit keresel itt?-kérdezte Vilu.
-Csak ide jöttem mert hiányoztál. Nem örülsz hogy itt vagyok?
-Dehogynem! Csak elég késő van így eléggé meglepett hogy ide jöttél és apukám...........
-Tudom apukád nem szereti ha itt vagyok de mutatnom kell neked valamit!
-Hát jó menjünk!
Közben Tomas Viluék háza elé ment de Vilu nem volt ott. Próbálta Vilut hívni de nem vette fel. Így Tomas csalódottan ment haza.
Leon közben egy tóhoz vezette Vilut ahol egy pad volt. Leültek és nézték a csillagokat közben beszélgettek.
-Tudod Leon ez gyönyörű! Mindig megvígasztalsz!
-Mert szeretlek!-mosolygott Leon.
-Én is nagyon!-nevetett Vilu.
-Na és Angie miért ment el tőletek?
-Nem tudom! De nagyon rossz! Jade nagyon gonosz és nem akarom hogy apa hozzámenjen de egyszer ez a nap is eljön és nem kívánhatok apának rosszat magam miatt.
-Mindegy! Ne beszéljünk erről! Most csak a szerelmünk beszéljen ne a szánk!
Leon közelebb hajolt Viluhoz és..................megcsókolta!
Azután csak ültek szótlanul és a csillagokat nézték. Aztán Vilu hazament. Jade az ajtó előtt ált és Matiassal beszélgetett. Vilu így a hátsó ajtóhoz ment de ott Olga volt. Ramallo éppen akkor jött meg és meglátta Vilut!.........hozzom  majkd a folytatást
Másnap mikor Vilu bement a Studio-ba Tomas odament hozzá de Vilu Leonhoz ment hogy elkerülje a kellemetlenségeket.
-Violetta beszélhetnénk?-kérdezte Tomas.
-Miről kéne beszélnünk? Szerintem semmi beszélni valónk nincs!-mondta Vilu.
-Akkor mi volt tegnap? A tónál? A randink?-kérdezte Tomas.
-Az nem randi volt......csak......baráti.......hülyéskedés. Egyébként is én Leonnal járok nem randiznék mással. Bocsi Tomas de órára kell mennem.-mondta Vilu azzal sarkon fordult.
-Jajjj Tomi!!! Hagyd azt a lányt. Mindig szomorúságot okoz neked! De én itt vagyok! Gyere igyunk meg valamit felejtsük el őt hoszen úgyis velem jársz!
-Bocsi Ludmilla de most nincs ehhez kedvem!
-Akkor inkább sütit együnk?
-Nem! Bocsi most mennem kell! Kicsit egyedül szeretnék lenni. Vilu ment a folyosón és találkozott Angivel!
-Angie! Mi a baj?
-Vilu! Semmi semmi! Csak.........hagymát pucoltam! Megyek és kimosom a szememből!
-Hagymát? Ne segítsek?
-Nem köszönöm de nem kell!
-Angie! Beszélni szeretnék veled!
Angie hátranézett és gyorsan ezt mondta:
-Majd késöbb beszélünk most mennem kell!
Azzal kirohant. Pablo pedig utána. Gregorio meg Antonio pedig azon veszekedtek hogy most akkor Pablot is kirúgják vagy ne. Természetesen csak Gregorio akarta hogy kirúgják Antonio nem!
Amint Angie kiért leült egy padra a tenyerébe hajtotta a fejét és sírni kezdett.
-Angie ne csináld már!-mondta Pablo.
-De! Kirúgtak Pablo! Ez volt az egyetlen hely ahol találkozhattam Viluval de ennek is vége! Mindennek vége! És te is jó ötletnek tartod hogy kirúgjanak!
-Én nem azt tartom jó ötletnek hogy kirúgnak hanem........ a folytatást késöbb írom
-Hú! Tomas írt nekem!
"Szia Violetta! Eljönnél velem egy randira? Tudom hogy sok bonyodalom volt ezzel kapcsolatban de most nem lessz! Hidd el. Gyere a studio-hoz 10 perc múlva. Ott várlak" (Tomas)
Vilu felöltözött és lelopódzott. German éppen az irodájában Ramalloval beszélgetett így ki tudott surrani. Olga kint locsolta a virágokat közben dudorászott. Vilunak így a hátsó ajtón kelett kimennie. Végre kijutott. Elment a studio-hoz ahol Tomas már várta. Vilu Tomasra mosolygott Tomas pedig Vilura. De hirtelen Leon állt Vilu elé megpuszilta és azt mondta:
-Szia édesem! Azért jöttél hogy meglátogass?-kérdezte mosolyogva
-Tudod Leon én............Angiehez jöttem hogy megbeszéljük a...........
....tanmenetet.-nyögte ki zavartan Vilu.
-A tanmenetet? Dehát azt a tanárok beszélik meg. Vagy nem? Drágám nekem mindent elmondhatsz.-mosolygott Leon.
-Rendben. Angie elment otthonról és az okát nem tudom erről akarok vele beszélni.
-Jó! Akkor hagylak! Szia!-köszönt el Leon és egy puszit nyomott Vilu arcára. Tomas ezalatt mérges dühős arccal próbált nem figyelni a történtekre. Amikor Leon elment Vilu újra Tomas felé vette az irányt és Leon ezt mindet látta!Vilu látta hogy Leon elmegy utánafut és bocsánatotkér Leontól.-Leon sajnálom.-Semmi gond!És ezel tovább folytatodot Vilu és Leon kapcsolata!!!!!!!!!<3 <3 <3 <3