2014. február 23., vasárnap

-Hú! Tomas írt nekem!
"Szia Violetta! Eljönnél velem egy randira? Tudom hogy sok bonyodalom volt ezzel kapcsolatban de most nem lessz! Hidd el. Gyere a studio-hoz 10 perc múlva. Ott várlak" (Tomas)
Vilu felöltözött és lelopódzott. German éppen az irodájában Ramalloval beszélgetett így ki tudott surrani. Olga kint locsolta a virágokat közben dudorászott. Vilunak így a hátsó ajtón kelett kimennie. Végre kijutott. Elment a studio-hoz ahol Tomas már várta. Vilu Tomasra mosolygott Tomas pedig Vilura. De hirtelen Leon állt Vilu elé megpuszilta és azt mondta:
-Szia édesem! Azért jöttél hogy meglátogass?-kérdezte mosolyogva
-Tudod Leon én............Angiehez jöttem hogy megbeszéljük a...........
....tanmenetet.-nyögte ki zavartan Vilu.
-A tanmenetet? Dehát azt a tanárok beszélik meg. Vagy nem? Drágám nekem mindent elmondhatsz.-mosolygott Leon.
-Rendben. Angie elment otthonról és az okát nem tudom erről akarok vele beszélni.
-Jó! Akkor hagylak! Szia!-köszönt el Leon és egy puszit nyomott Vilu arcára. Tomas ezalatt mérges dühős arccal próbált nem figyelni a történtekre. Amikor Leon elment Vilu újra Tomas felé vette az irányt és Leon ezt mindet látta!Vilu látta hogy Leon elmegy utánafut és bocsánatotkér Leontól.-Leon sajnálom.-Semmi gond!És ezel tovább folytatodot Vilu és Leon kapcsolata!!!!!!!!!<3 <3 <3 <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése