Másnap mikor Vilu bement a Studio-ba Tomas odament hozzá de Vilu Leonhoz ment hogy elkerülje a kellemetlenségeket.-Violetta beszélhetnénk?-kérdezte Tomas.
-Miről kéne beszélnünk? Szerintem semmi beszélni valónk nincs!-mondta Vilu.
-Akkor mi volt tegnap? A tónál? A randink?-kérdezte Tomas.
-Az nem randi volt......csak......baráti.......hülyéskedés. Egyébként is én Leonnal járok nem randiznék mással. Bocsi Tomas de órára kell mennem.-mondta Vilu azzal sarkon fordult.
-Jajjj Tomi!!! Hagyd azt a lányt. Mindig szomorúságot okoz neked! De én itt vagyok! Gyere igyunk meg valamit felejtsük el őt hoszen úgyis velem jársz!
-Bocsi Ludmilla de most nincs ehhez kedvem!
-Akkor inkább sütit együnk?
-Nem! Bocsi most mennem kell! Kicsit egyedül szeretnék lenni. Vilu ment a folyosón és találkozott Angivel!
-Angie! Mi a baj?
-Vilu! Semmi semmi! Csak.........hagymát pucoltam! Megyek és kimosom a szememből!
-Hagymát? Ne segítsek?
-Nem köszönöm de nem kell!
-Angie! Beszélni szeretnék veled!
Angie hátranézett és gyorsan ezt mondta:
-Majd késöbb beszélünk most mennem kell!
Azzal kirohant. Pablo pedig utána. Gregorio meg Antonio pedig azon veszekedtek hogy most akkor Pablot is kirúgják vagy ne. Természetesen csak Gregorio akarta hogy kirúgják Antonio nem!
Amint Angie kiért leült egy padra a tenyerébe hajtotta a fejét és sírni kezdett.
-Angie ne csináld már!-mondta Pablo.
-De! Kirúgtak Pablo! Ez volt az egyetlen hely ahol találkozhattam Viluval de ennek is vége! Mindennek vége! És te is jó ötletnek tartod hogy kirúgjanak!
-Én nem azt tartom jó ötletnek hogy kirúgnak hanem........ a folytatást késöbb írom
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése