2014. február 23., vasárnap

Jade berontott Vilu szobájába és ezt mondta:
-Jajj Vilu mért lógatod az orrod? Csak nem azért mert szőrnyű a sminked nincs ízlésed és mindig lábalatt vagy? Vagy azért mert German leszidott? Jogosan szidott le! Ne menj el az engedélye nélkül te kis taknyos! Szerintem le se gyere vacsorázni mivel apád nem fogadna jó szívvel!-mondta Jade.
Azzal kirohant az ajtón és lement. Vilu csak nézett. Becsukta a naplóját elővette a telefonját és felhívta Tomas-t!
-Szia Tomas! Sajnálom hogy apukán leszidott de ő már csak ilyen. Gyere a házunk elé olyan 5 perc múlva!
-De ilyen későn? És ha apukád észrevesz?-kérdezte Tomas.
-Nem fog észrevenni! Csak gyere!
Azzal letette a telefont és kisurrant a házból. Leon éppen Violettáékhoz akart menni és oda is ment.
-Szia édesem!-köszöntötte Leon.
-Szia! Leon mit keresel itt?-kérdezte Vilu.
-Csak ide jöttem mert hiányoztál. Nem örülsz hogy itt vagyok?
-Dehogynem! Csak elég késő van így eléggé meglepett hogy ide jöttél és apukám...........
-Tudom apukád nem szereti ha itt vagyok de mutatnom kell neked valamit!
-Hát jó menjünk!
Közben Tomas Viluék háza elé ment de Vilu nem volt ott. Próbálta Vilut hívni de nem vette fel. Így Tomas csalódottan ment haza.
Leon közben egy tóhoz vezette Vilut ahol egy pad volt. Leültek és nézték a csillagokat közben beszélgettek.
-Tudod Leon ez gyönyörű! Mindig megvígasztalsz!
-Mert szeretlek!-mosolygott Leon.
-Én is nagyon!-nevetett Vilu.
-Na és Angie miért ment el tőletek?
-Nem tudom! De nagyon rossz! Jade nagyon gonosz és nem akarom hogy apa hozzámenjen de egyszer ez a nap is eljön és nem kívánhatok apának rosszat magam miatt.
-Mindegy! Ne beszéljünk erről! Most csak a szerelmünk beszéljen ne a szánk!
Leon közelebb hajolt Viluhoz és..................megcsókolta!
Azután csak ültek szótlanul és a csillagokat nézték. Aztán Vilu hazament. Jade az ajtó előtt ált és Matiassal beszélgetett. Vilu így a hátsó ajtóhoz ment de ott Olga volt. Ramallo éppen akkor jött meg és meglátta Vilut!.........hozzom  majkd a folytatást

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése